Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Ciborowice

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

35,71 zł/m²28 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowo- handlowy. Spełnia wymogi Sanepidu. Lokalizacja przy ul. Trudnej 2. Lokal ten znajduję się w bardzo ruchliwej części miasta, dzięki sąsiedztwu Hali Targowej i zajezdni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Dąbrówki

Kurów,Bochnia(Ciborowice + 25 km)

1 300 000 zł118,34 m² 10 985,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 760 m²

Bochnia ul. Dąbrówki | Komfortowy dom gotowy do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesny i w pełni wykończony dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 118,34 m , położony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Jarzębinowa

Dojazdów(Ciborowice + 20 km)

690 000 zł203,96 m² 3 383,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:493 m²

Dom dostępny w strategicznym stanie surowym zamkniętym! kluczowe informacje Cena (stan Surowy Otwarty): 690 000 pln Powierzchnia: 132,92 m 1 Działka: ok. 5 arów (500 m )1 Pokoje: 4 Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Siedliska

Siedliska(Ciborowice + 11 km)

139 000 zł1 332 m² 104,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - dobry dostęp komunikacyjny, wjazd bezpośrednio z drogi gminnej; - media dostępne na działce; - ładny, niezagrożony widok z działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Kłaj

Kłaj(Ciborowice + 22 km)

499 000 zł47,08 m² 10 598,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Emmerson prezentuje: do sprzedania nowe, bardzo atrakcyjne mieszkanie na parterze, z dużym ogrodem, położone w Kłaju przy Niepołomicach. Charakterystyka: - powierzchnia mieszkania 47,08 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Pobiednik Wielki

Pobiednik Wielki(Ciborowice + 17 km)

120 000 zł4 400 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka rolna w miejscowości Pobiednik Wielki. Cała nieruchomość o powierzchni około 44 a, w miejscowym planie oznaczona symbolami: ze (zieleń nieurządzona) ok. 12a oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wola Batorska

Wola Batorska(Ciborowice + 17 km)

309 000 zł1 300 m² 237,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 13 a (dz. I) oznaczona w miejscowym planie jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (mn1). Działka w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Polanowice

Polanowice(Ciborowice + 21 km)

490 000 zł138 m² 3 550,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w miejscowości Polanowice obok: goszcza, łuczyce, sadowie, marszowice, kocmyrzów, słomniki. Dom wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa uzbrojona Niepołomice

Niepołomice(Ciborowice + 20 km)

9 475 000 zł15 389 m² 615,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na terenie Niepołomickiej Strefy Przemysłowej z pnb 7580 m2 hali Aktualnie inwestycja posiada: - prawomocne pozwolenie na budowę hali produkcyjno-magazynowo-biurowej - pow. hali 5800 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Kazimierza Wielka

2,Kazimierza Wielka(Ciborowice + 13 km)

195 000 zł3 200 m² 60,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka przy obwodnicy - Kazimierza Wielka, ul. Henryka Sienkiewicza / Jachimowskiego Na sprzedaż działka o powierzchni 32 arów, położona w Kazimierzy Wielkiej, z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom

Ciborowice,małopolskie

199 000 zł90 m² 2 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 762 m²

Oferujemy budynek mieszkalno gospodarczy, wolnostojący, parterowy do remontu. Nieruchomość zlokalizowana jest w m. Ciborowice, gmina Proszowice, powiat proszowicki. Nieruchomość o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciborowice

Ciborowice,małopolskie

320 000 zł120 m² 2 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 778 m²

Oferujemy budynek mieszkalny jednorodzinny, wolnostojący, w części podpiwniczony, parterowy do zamieszkania z wysokim strychem - do adaptacji np. na sypialnie. Powierzchnia całkowita 120 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciborowice

Ciborowice,małopolskie

200 000 zł50 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 340 m²

Oferujemy budynek mieszkalno gospodarczy, wolnostojący, parterowy do zamieszkania Budynek mieszkalny o pow. całkowitej 50 m2 , pow. zabudowy 44.70 m2, położony na działce o pow. 2341 m2 ,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij